E-avīze Abonē
E-avīze Abonē
Reklāma1300 × 150 px

Daudzbērnu ģimenes iededz egli laukumā pie Rīgas pils

Re Talsi

Autors

12.12.2024

Daudzbērnu ģimenes iededz egli laukumā pie Rīgas pils
9. decembrī, Rīgas pilī uz tradicionālo Ziemassvētku pasākumu ieradās 20 daudzbērnu ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem, lai kopīgi ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču iedegtu svētku egli. Pasākumā piedalījās arī Dreimaņu ģimene no Talsu novada. Uz tradicionālo Ziemassvētku pasākumu pēc novadu pašvaldību ierosinājuma aicinātas sabiedriski aktīvākās un radošākās Latvijas daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kas pēc ilgstošas prombūtnes ārzemēs ir atgriezušās uz dzīvi Latvijā. /Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja/
Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 150 px