“Rojas ritmi” izskan jau astoto reizi
Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss “Rojas ritmi” ir divu Rojas Mūzikas un mākslas skolas pedagogu — Marutas Zemtures un Baibas Beraģes – lolota ideja, kas pagājušajā piektdienā, 19.aprīlī, izskanēja jau astoto reizi. Šoreiz piedalījās ap 200 dalībnieku no visas Latvijas, un pedagogi novērtē, ka tā jauniešiem ir būtiska iespēja gūt skatuves pieredzi.