E-avīze Abonē
E-avīze Abonē
Reklāma1300 × 150 px

Gada balvu medicīnā saņēmusi Angelika Krūmiņa

Mairita Balode

Autors

02.04.2024

Angelika Krūmiņa atzīst, ka viņas ikdienas darbā mijas praktiskā darbība un zinātne, kas liek pārzināt jaunās tehnoloģijas, zinātniskās pieejas un to pielietojumu. /Publicitātes foto/
Angelika Krūmiņa atzīst, ka viņas ikdienas darbā mijas praktiskā darbība un zinātne, kas liek pārzināt jaunās tehnoloģijas, zinātniskās pieejas un to pielietojumu. /Publicitātes foto/

Latvijas Ārstu biedrības rīkotajā ceremonijā «Gada balva medicīnā» par izciliem sasniegumiem Latvijas medicīnā un ieguldījumu sabiedrības veselībā ar D.H. Grindeļa balvu godināta SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» Talsu filiāles medicīniskā darba vadītāja prof. Angelika Krūmiņa. «Angelika Krūmiņa ir Rīgas Stradiņa universitātes profesore, medicīnas zinātņu doktore un praktizējoša ārste ar specializāciju infekciju un aknu slimībās. Talsu filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne norāda, ka prof. Krūmiņa ir tā, kura ikdienā gādā par visu Talsu filiāles medicīnisko procesu, kā arī piesaista un apmāca jaunos speciālistus un ir šo balvu godam nopelnījusi. Ikdienā kolēģi augsti novērtē profesores Krūmiņas atsaucību, ieinteresētību un atbalstu. Arī darbā ar pacientiem profesorei raksturīga augsta atbildības sajūta un patiesas rūpes, informē SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.

#SIF_MAF2023

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 150 px