E-avīze Abonē
E-avīze Abonē
Reklāma1300 × 150 px

Veiksmīgi sākusies jaunā florbola sezona

Re Talsi

Autors

17.09.2022

Veiksmīgi sākusies jaunā florbola sezona

Latvijas 30. čempionāts florbolā veiksmīgi iesācies «Talsu NSS/Krauzers» komandai, kas negaidīti pārliecinoši apspēlēja «Ķekavas Buldogu» komandu ar rezultātu 8:2. Rezultatīvākais Talsu komandā ar četriem (3+1) punktiem bija Toms Akmeņlauks. Zīmīgi, ka šī Tomam bija pirmā spēle jeb debija Talsu komandas kreklā.

Lielisku spēli aizvadīja vārtsargs Sandijs Gabriels Siliņš, kurš atvairīja 24 no 26 pretinieku metieniem un tika atzīts par spēles vērtīgāko spēlētāju. Vēl ar punktiem atzīmējās Valters Kalnietis 2 (1+1), Artis Raitums 2 (0+2), Mariss Bergmanis 1 (1+0), Ralfs Polis 1 (1+0), Matīss Jorens Švedenbergs 1 (1+0), Dilans Kronentāls 1 (1+0), Matīss Fogelis 1 (0+1), Andris Blumbahs 1 (0+1) un Klāvs Araks 1 (0+1).

Nākamā spēle Virslīgas komandai izbraukumā pret FS «Masters/ Ulbroka» paredzēta 17. septembrī 19.00. Savukārt 18. septembrī 16.00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē sezonu uzsāks 1. līgas komanda «Talsu NSS/Zerorisk», kas sacentīsies pret Liepājas «Kuršiem».

Artis Raitums,
florbola treneris

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 150 px