Pēc pirmā ģitāristu festivāla žūrija ir laimīga
Pavisam spontānu ideju – aizpildīt brīvo nišu ģitārspēles lauciņā – īstenojusi Rojas Mūzikas un mākslas skola. Ar deviņu Kurzemes izglītības iestāžu atsaucību tā aizvadījusi pirmo festivālu «Sešas stīgas», un tajā piedalījās 23 jaunie ģitāristi.