E-avīze Abonē
E-avīze Abonē
Reklāma1300 × 150 px

Jaunieši izpētījuši, ka viedierīcēs pavada vairāk nekā divas diennaktis nedēļā

Niceta Anna Stariņa

Autors

23.04.2024

Jaunieši izpētījuši, ka viedierīcēs pavada vairāk nekā divas diennaktis nedēļā
Foto autors Terēze Matisone.

Jaunieši mazāk guļ, sliktāk spēj koncentrēties, rodas veselības problēmas… – šīs ir tikai dažas no sekām, ko rada jauniešu pārāk lielā aizraušanās ar mobilajām ierīcēm. Taču labi apzinoties, ka viedierīcēs ir arī gana daudz laba un aizliegums drīzāk rada pretreakciju, Talsu jaunieši nonākuši līdz projektam “Neaizliedz, bet aizvieto”. Tā rezultāti šokējuši viņus pašus.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 150 px